Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

Domowa inauguracja siedleckich siatkarzy na minus - Zdjęcie główne

PSG KPS przywitał się z kibicami porażka | foto SportSiedlce.pl

SportPSG KPS Siedlce w pierwszym meczu nowego sezonu przed własną publicznością przegrał 1:3 z Avią Świdnik.

W mecz lepiej weszli siatkarze ze Świdnika. Wygrana do 21 w otwierającej partii ustawiła ich w komfortowej sytuacji. W drugim secie wydawało się, że Avia zrobi kolejny krok w kierunku wygranej w całym meczu, ale podopieczni Witolda Chwastyniaka pokazali charakter, odrobili straty i wygrali na przewagi.

Trzeci i czwarty set były zacięte. W obu górą byli siatkarze Avii. W ostatniej partii siedlczanie robili co mogli, aby doprowadzić do remisu, a co za tym idzie do tie-breaka, jednak drużyna ze Świdnika wytrzymała presję, wygrała 34:32 i cały mecz 3:1.

MVP spotkania został rozgrywający Krzysztof Pigłowski, który w poprzednim sezonie grał w Siedlcach.

PSG KPS Siedlce – Avia Świdnik 1:3 (21:25, 30:28, 23:25, 32:34)

PSG KPS: 1. Wiktor Kłęk, 2. Michał Kozłowski, 5. Jakub Czyżowski, 13. Jędrzej Bąkiewicz, 20. Bartłomiej Wójcik, 71. Jan Tomczak i 18. Bartosz Tomczak (libero) oraz 10. Bartosz Kowalczyk, 14. Jakub Tubiak

Artykuł pochodzi z portalu siedlcesiedzieje.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.