Domaszewnica i Milanów najlepsi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportW gminie Wojcieszków rozegrany został niedawno turniej halowej piłki nożnej. Strzelono w nim ponad 90 bramek

Rozgrywki miały miejsce w weekend 16 i 17 lutego. Jako pierwsi grali piłkarze z rocznika 2006 i młodsi. W tej kategorii wiekowej najlepsi okazali się reprezentanci LKS Agrotex Milanów z powiatu bialskiego, którzy w finale pokonali drużynę Wenus Oszczepalin. Na trzecim miejscu uplasowali się natomiast młodzi zawodnicy z drugiej drużyny z Oszczepalina. Rozgrywki odbywały się w sobotę 16 lutego.

Dzień później na parkiet wyszło 8 drużyn rywalizujących w kategorii OPEN. W tym przypadku najlepsi okazali się piłkarze Absolwenta Domaszewnica, za którymi na II stopniu podium zawody ukończyli piłkarze Wenusa Oszczepalin. Trzecie miejsce zajęła drużyna z miejscowości Ciężkie.

W sumie podczas dwóch dni we wszystkich meczach padło ponad 90 bramek. Najlepsze drużyny otrzymały dyplomy i puchary. Wręczał je członek zarządu LKP Orkan Wojcieszków Konrad Dębek. Jak dodają organizatorzy turniej cieszył się dużym powodzeniem i ma zostać powtórzony w przyszłości.