Reklama

Damian Kryjer najlepszy w Chełmie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ryszard Wałachowski

Damian Kryjer najlepszy w Chełmie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Pierwsze miejsce Damiana Kryjera, drugie Wiktorii Bogusz, trzecie Juli Pracz. Tak w skrócie prezentują się wyniki młodych zapaśników z powiatu łukowskiego, uzyskane w międzynarodowym turnieju w Chełmie.

21 i 22 kwietnia Chełm gościł młodych zapaśników oraz zapaśniczki z kraju i zagranicy. W mieście tym zorganizowano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Młodziczek do lat 15, w którym wystartowało ponad 300 zawodników. Wśród nich znaleźli się reprezentanci trzech klubów powiatu łukowskiego: ŁKS Orlęta Łuków, GKS Armaty Stoczek Łukowski i UKS Zalesie.

Nasi sportowcy zdobywali medale każdego koloru. Najlepszy indywidualny wynik uzyskał Damian Kryjer z klubu UKS Zalesie. Był on bezkonkurencyjny w kategorii 85 kg. Drugie miejsce w kategorii 44 kg zdobyła reprezentująca GKS Armaty Wiktoria Bogusz (jej wynik był najlepszym wśród wszystkich startujących w Chełmie dziewcząt), zaś trzecie Julia Pracz z klubu UKS Zalesie.

Wysokie miejsca zdobyły też startujące w kategorii 48 kg zawodniczki klubu GKS Armaty. Urszula Piotrowska wywalczyła trzecie miejsce, a Gabriela Lewandowska miejsce siódme. Oczko niżej w kategorii 44 kg uplasowała się Wiktoria Brodzik (GKS Armaty, 44 kg) oraz Izabela Wałachowska (ŁKS Orlęta Łuków, 57 kg).

Informację otrzymaliśmy od Ryszarda Wałachowskiego, wiceprezesa Lubelskiego Związku Zapaśniczego.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE