Reklama

DAF mistrzem BOZPN

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: DAF

DAF mistrzem BOZPN - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W naszym mieście odbyły się mecze finałowe ligi BOZPN w kategorii Młodzik Młodszy. Piłkarze Dziecięcej Akademii Futbolu zostali mistrzami rozgrywek.

Liga Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zakończyła się ogromnym i niespodziewanym sukcesem młodych piłkarzy DAF. 13 czerwca miłośnicy piłki nożnej z roczników 2004 i 2005 pokonali swoich rywali i stanęli na podium.

Rozgrywki ligi BOZPN trwały od września ubiegłego roku do czerwca 2016 roku. Podczas finałowych meczów w Łukowie spotkały się najlepsze zespoły z grupy A i B. W półfinale zagrały zespoły: DAF I oraz AP TOP 54 Biała Podlaska II. Mecz zakończył się wynikiem 3 – 1. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Jakub Janaszek, Bartłomiej Kucharski, Mikołaj Pracz. W turnieju udział wzięli także piłkarze Amplus Łuków I. Mecz z AP TOP 54 Biała Podlaska I zakończył się wynikiem 1 – 2. W meczu o 3 miejsce spotkały się zespoły: Amplus Łuków I oraz AP TOP 54 Biała Podlaska II (1 – 0).

O mistrzostwo ligi BOZPN w kategorii Młodzik Młodszy rocznik 2004-2005 zagrały zespoły: DAF I i AP TOP 54 Biała Podlaska I. Bramkę, jedyną w tym meczu, dla łukowskiej drużyny strzelił Kacper Bielecki.

Zwycięstwo w lidze jest sukcesem drużyny DAF, gdyż przed finałem ligi nikt nie stawiał na zwycięstwo drużyny z Łukowa. Jest to najmłodszy klub (powstał w 2012) z całej stawki zespołów. Jest to dopiero trzeci sezon tego klubu w lidze, a młodzi piłkarze z DAF-u tworzą zgrany zespół – tak zdobyte mistrzostwo komentuje trener zespołu Przemysław Wereszczyński.

Mistrzostwo dla Dziecięcej Akademii Futbolu „DAF I” zdobyli: Biernacki Bartosz, Paszkiewicz Bartosz, Borkowski Kamil, Mojski Jakub, Kania Konrad, Janaszek Jakub, Janaszek Kamil, Pracz Mikołaj, Toczyński Karol, Kucharski Bartłomiej, Ponikowski Mateusz, Sujka Hubert, Bielecki Kacper, Machniak Dorian, Mućko Maksymilian.

Po turnieju finałowym na konsultację kadry województwa lubelskiego z rocznika 2004 powołani z drużyny „DAF” zostali: Mikołaj Pracz, Jakub Janaszek, Kamil Janaszek, Bartosz Biernacki.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE