Brąz Rafała Jastrzębskiego

Autor: | Zdjęcie: Klub Olimpijczyka w Łukowie

Brąz Rafała Jastrzębskiego - Zdjęcie główne

SportRafał Jastrzębski z K.O. Fight Club Łuków - klubu sportów walki wchodzącego w skład Klubu Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski kickboxingu w formule full contact. Zawody odbyły się w Swarzędzu niedaleko Poznania.

Jak informuje trener Jacek Kęzik, jego podopieczny w ćwierćfinale w kategorii wagowej do 91 kg seniorów pokonał 3:0 Aleksandra Kieliszczyka z Będzina, a w półfinale trafił na mistrza świata Mateusza Kubiszyna z Poznania. Niestety walka została poddana przez sędziego z powodu kontuzji odniesionej przez zawodnika z Łukowa.

Niemniej Rafał Jastrzębski swój start może zaliczyć do udanych. Zawodnik Klubu Olimpijczyka zajął III miejsce w zawodach w swojej kategorii wagowej. Mistrzostwa Polski Seniorów oraz Juniorów Starszych i Młodszych im. Jacka Dreli odbywały się w Swarzędzu niedaleko Poznania od 12 do 14 kwietnia.