Reklama

Bracia z Łukowa w wojewódzkich strukturach zapasów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Bracia z Łukowa w wojewódzkich strukturach zapasów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Ryszard i Grzegorz Wałachowscy przez najbliższe cztery lata zasiadać będą w wojewódzkich władzach Polskiego Związku Zapaśniczego. Tak zdecydowali delegaci na wyborczym zjeździe w Chełmie.

30 grudnia w Chełmie odbył się Zjazd delegatów Lubelskiego Związku Zapaśniczego. Na walnym spotkaniu Sprawozdawczo-Wyborczym wybrano m.in. nowy Zarząd i Komisję Rewizyjną wojewódzkich struktur w zapasach. Do władz Lubelskiego Związku na kolejne cztery lata zostali wybrani przedstawiciele łukowskich zapasów, Ryszard Wałachowski i Grzegorz Wałachowski.

Ryszard Wałachowski, pełniący obecnie funkcję wiceprezesa Orląt Łuków ponownie został wiceprezesem ds. organizacyjnych. Jego brat i trener tej dyscypliny sportu w Orlętach, Grzegorz Wałachowski wszedł w skład Komisji Rewizyjnej. Prezesem Lubelskiego Związku Zapaśniczego ponownie został wybrany Mieczysław Czwaliński, wiceprezes Polskiego Związku Zapaśniczego. Skład Zarządu wojewódzkiego uzupełnili przedstawiciele z Chełma, Zamościa, Lublina oraz Włodawy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE