25 czerwca na trzech boiskach rozegrane zostały mecze, w których piłkarze z roczników 2004-2009 walczyli o miejsce na podium. Spotkanie zorganizowało Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju oraz ŁKS Orlęta Łuków.
Memoriał Antoniego Trybonia uroczyście otworzyli jego synowie: Maciej i Przemysław. Antoni Tryboń był działaczem, społecznikiem. Jako młody chłopak z zapałem grał w piłkę nożną. Kochał swój klub, kolegów szkolnych i góry. Ukończył matematykę na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz nauki poświęcał się swojej pasji - piłce nożnej. Był świetnym piłkarzem. W okresie okupacji prowadził kaszarnię. Pomagał tym, którzy o pomoc prosili. Worki kaszy wysyłał do oddziałów AK ukrytych w pobliskich lasach. Kiedy za namową rodziny sprzedał kaszarnię, otrzymane pieniądze ofiarował ukochanym „Orlętom”.
Będąc z natury charyzmatycznym człowiekiem szybko zjednał sobie zapalonych sportowców, by zaraz po wyzwoleniu miasta w ciągu zaledwie tygodnia doprowadzić pokrytą lejami bombowymi powierzchnię boiska do stanu używalności. Brakowało sprzętu. Podczas treningów i meczów piłkarze mieli do dyspozycji jedną niewyobrażalnie ciężką piłkę: pokrytą twardą skorupą gumową, która i tak była wówczas skarbem na skalę regionu.
Grający trener Antoni Tryboń nie szczędził energii ani pieniędzy na rozwój drużyny. Wyposażył drużynę w piłkę, korki i kompletne stroje piłkarskie, w których sportowcy występowali jeszcze przez kilka następnych sezonów, i w których wywalczyli mistrzostwo podokręgu w 1948 roku. Zwycięstwo oznaczało baraże o wejście do II ligi z innymi mistrzami podokręgów.
Po wyzwoleniu profesor Antoni Tryboń podjął pracę w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie, jako matematyk, gdzie pozostał już do emerytury. Nawet na emeryturze, udzielając korepetycji, dalej miał kontakt z młodzieżą, która go uwielbiała.
Do końca swoich dni był wielkim kibicem i działaczem Orląt Łuków i sportu. Choć czas zaciera ślady, ale pamięć o Nim żyje wśród potomnych, tak jak epitafium na jego mogile „Nie cały umarłeś”.
Oto klasyfikacja turnieju:
Rocznik 2004/05
I miejsce: DAF I Łuków,
II miejsce: AMPlus I Łuków,
III miejsce: AMPlus II Łuków,
IV miejsce: Akademia Piłkarska Radość,
V miejsce: Warszawska Akademia Piłki Nożnej,
VI miejsce: Kosa Konstancin,
VII miejsce: Sęp Siedlce,
VIII miejsce: Cor Brześć,
IX miejsce: VLB,
X miejsce: KS Baranika,
XI miejsce: KS Dęblin.
Najlepszym zawodnikiem został Bartosz Biernacki (DAF Łuków), najlepszym bramkarzem Jakub Łączka (AMPlus II Łuków) a królem strzelców Maciej Tchórzewski (AMPlus I Łuków).
Rocznik 2006/2007
I miejsce: DAF I Łuków,
II miejsce: COR Brześć,
III miejsce: AMPlus I Łuków,
IV miejsce: Dynamo II Brześć,
V miejsce: Victoria Parczew,
VI miejsce: AMPlus II Łuków,
VII miejsce: DAF II Łuków,
VIII miejsce: Naprzód Skórzec,
IX miejsce: Dynamo I Brześć,
X miejsce: UKS 9 Siedlce.
W tej kategorii wiekowej najlepszym zawodnikiem został Mateusz Szczepaniak (AMPlus I Łuków), najlepszym bramkarzem - Gołovchic Ehor (COR Brześć), natomiast królem strzelców - Kacper Gryczka (DAF Łuków).
Rocznik 2008/2009
I miejsce: COR Brześć,
II miejsce: AMPlus I Łuków,
III miejsce: DAF Łuków,
IV miejsce: Kosa Konstancin,
V miejsce: Victoria Parczew,
VI miejsce: AMPlus Łuków II.
Najlepszym zawodnikiem wybrano Oliwiera Sokołowskiego (AMPlus Łuków) i Wiktora Mościckiego (DAF Łuków). Wśród bramkarzy najlepszy okazał się Władysław Matwiejko (Cor Brześć) a królem strzelców – Filip Okoń (AMPlus Łuków).