Reklama

AMPlus znowu na szczycie

Opublikowano:
Autor:

AMPlus znowu na szczycie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Łukowski AMPlus na I miejscu turnieju w Łęcznej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik z Łukowa.

7 lutego odbył się turniej piłki nożnej chłopców z rocznika 2004. O Puchar Prezesa Górnik Łęczna S.A. zagrało 8 zaspołów: Górnik Łęczna, BKS Lublin, Motor Lublin, Avia Świdnik, Ludwiniak, TOP 54 Biała Podlaska, Lublinianka i AMPlus Łuków.

Zawodnicy AMPlusa przegrali (0:1) z drużyną z Białej Podlaskiej i (1:2) z Avią Świdnik. Remisem zakończyło się spotkanie z Górnikiem Łęczna. Kolejne mecze to już wygrane łukowskiej drużyny. Z BKS Lublin (3:2), z Lublinianką (2:0), z Motorem Lublin (2:1) oraz z Ludwiniakiem (2:0). Zdobyte punkty (13) dały podopiecznym Przemysława Trybonia I miejsce w turnieju. Tuż za łukowską drużyną znalazła się grupa Avia Świdnik a na III miejscu - Motor Lublin.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Igor Miszta z AMPlus Łuków. Najlepszym strzelcem drużyny był Maciek Tchórzewski, który strzelił 4 bramki.

Na sukces drużyny pracowali: Pulik Filip, Łączek Jakub, Miszta Igor, Czerniewicz Dawid, Gawinkowski Kuba, Ogrodnik Piotr, Kłosowski Adrian, Miszkurka Marcin, Skwara Igor, Wierzejski Kacper, Ptasiński Kacper, Tchórzewski Maciej, Osiński Krystian. Ich trenerem jest Przemysław Tryboń.

Gratulujemy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE