6 medali dla KMSW Łuków

Autor: | Zdjęcie: KMSW Łuków

6 medali dla KMSW Łuków - Zdjęcie główne

Sport6 medali przywieźli z Mińska Mazowieckiego przedstawiciele KMSW Łuków. W sobotę 12 stycznia w tym mieście zorganizowane zostały Otwarte Mistrzostwa Polski Federacji WKSF.

W mistrzostwach którym patronowała Polska Federacja Kickboxingu w formule K1 złoty medal w kategorii wagowej do 85 kg wywalczył Jakub Imanow, a w kategorii do 70 kg identyczny krążek zdobył Wojciech Karwowski. Drugie miejsce w tej kategorii zajął Tomasz Hapter.

W formule light kick złoty krążek w kategorii do 70 kg zdobył Łukasz Wysokiński, a w kat. do 85 kg srebrny medal wywalczył Cezary Grabowski. Medal o srebrnym kolorze zdobył też startujący w kategorii wagowej +90 kg Konrad Kuźniak.

- To bardzo dobry wynik, aczkolwiek plaga kontuzji jeszcze przed zawodami wyeliminowała kilku czołowych zawodników naszego klubu. Nie ukrywam, że liczyłem na więcej złotych krążków - mówi trener Krzysztof Pucyk.

W zawodach w Mińsku Mazowieckim startowali też inni reprezentanci Klubu Mieszanych Sportów Walki z Łukowa. Niestety Maciej Mojzych, Adrian Sójka i Marcin Antoniak nie weszli do strefy medalowej.