2 medale w Mistrzostwach Polski

Autor: | Zdjęcie: KSW Łuków

2 medale w Mistrzostwach Polski - Zdjęcie główne

SportAdam Gzara i Oskar Dudziński to medaliści Mistrzostw Polski kadetów kickboxingu w formule kick light. Zawody zorganizowano w ostatni weekend niedaleko Piaseczna pod Warszawą.

Prawie 280 zawodników z 64 klubów z całej Polski spotkało się w Lesznowoli niedaleko Piaseczna w Mistrzostwach Polski Kadetów kickboxingu w formule kick light. W walkach z dozwolonymi kopnięciami w udo brali też udział przedstawiciele klubu KSW Łuków - Adam Gzara i Oskar Dudziński.

Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego zdobyli na zawodach dwa medale. Oskar wywalczył III miejsce w kategorii kadetów 37 kg, a Adam zdobył srebrny krążek wśród kadetów młodszych w kategorii wagowej 28 kg. Mistrzostwa rozegrano na obiektach miejscowego Centrum Sportu, a dla przypomnienia w ubiegłym roku w tych zawodach łukowscy zawodnicy zdobyli jeden medal. Złoto zdobyła wówczas Natalia Zarzycka w grupie kadetów starszych.

Zawodnicy KSW Łuków przygotowują się teraz do zawodów w Węgrowie. Za dwa tygodnie w tym mieście odbędą się najważniejsze w tym roku zawody - Mistrzostwa Polski w formule light contact. Kadeci z łukowskiego klubu specjalizują się w tej konkurencji i liczą na medale.