17 medali KSW Łuków. Fenomenalny występ ekipy Pawlikowskiego (zdjęcia)

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

SportW ostatni weekend września w Sulejówku pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbyły się zawody Poland Kickboxing Challenge 2023 w formułach pointfighting i kick light. O medale walczyło 251 zawodników z 30 klubów. W turnieju bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący sekcję kickboxingu KSW Łuków.

Zdobyli aż 17 medali (6 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych). Wspaniały start zaliczył Jakub Oponowicz. Nasz aktualny mistrz Europy zdobył złoto w formule pointfighting. Kuba pokonał wszystkich rywali przed czasem przez przewagę techniczną. W tym roku nie przegrał żadnej walki ani w kraju, ani za granicą.

Nie zawiedli aktualni mistrzowie Polski: Julia Kondracka, Konrad Zaniewicz i Nikodem Gurdziel, którzy triumfowali w swoich kategoriach oraz Maksymilian Kondracki i Borys Kaczorowski, którzy również wywalczyli złote medale.

Na uwagę zasługuje udany debiut naszego 17-latka Kacpra Rewersa, który po niezwykle zaciętych walkach wywalczył brązowy medal. Poland Kickboxing Challenge 2023 w Sulejówku 17 medali: 6 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych!