Reklama

Dlaczego NFHotel.pl?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Dlaczego NFHotel.pl? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Program hotelowy powinien dawać szeroką gamę możliwości i funkcjonalności, aby dostosować się do wymogów miejsca. Taki jest właśnie NFHotel.pl, niezwykle elastyczny i wciąż udoskonalany produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jest to nowoczesna aplikacja, która sprawdzi się w każdym obiekcie turystycznym, niezależnie od jego specyfiki.

Program hotelowy powinien dawać szeroką gamę możliwości i funkcjonalności, aby dostosować się do wymogów miejsca. Taki jest właśnie NFHotel.pl, niezwykle elastyczny i  wciąż udoskonalany produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jest to nowoczesna aplikacja, która sprawdzi się w każdym obiekcie turystycznym, niezależnie od jego specyfiki.

Najważniejszymi zaletami NFHotel.pl są:

 • intuicyjny kalendarz rezerwacji;
 • asystent rezerwacji;
 • okno rezerwacji o szerokich możliwościach;
 • elastyczny cennik;
 • channel manager - synchronizacja z portalami rezerwacyjnymi;
 • booking engine - bezobsługowy moduł rezerwacji on-line;
 • wyszukiwarka (może warto dodać wyszukiwarka czego np. rezerwacji, faktur, klientów);
 • sklep - sprzedaż dodatkowych usług do rezerwacji;
 • zestawienia posiłków i pokoi do sprzątania;
 • raporty i analizy;
 • integracja z systemami zamków i aplikacją gastronomiczną GoPOS;
 • apartments manager- moduł dedykowany zarządcom i właścicielom apartamentów;

Wejdź na wyższy poziom hotelarstwa

Kalendarz rezerwacji dopasuje się do każdego ekranu, pozwoli Ci przełączać się między datami, dodać opisy standardów i dodatkowe nazwy pokoi. Można też przenosić rezerwację do innego pokoju poprzez przeciągnięcie jej na grafiku. Belka statusu umożliwi podgląd na ilość wyjazdów, przyjazdów, zadań w danym dniu. Możesz grupować wyświetlane pokoje wg piętra, czy budynku, a po najechaniu na pasek rezerwacji wyświetlą się najważniejsze informacje bez otwierania okna. Widoczna jest też ikona ze źródłem rezerwacji.

Asystent rezerwacji w NFHotel.pl ułatwi wprowadzenie rezerwacji, wyświetlając cenę za pobyt i dostępne pokoje. Po zatwierdzeniu rezerwacji możesz od razu  wysłać gotowe mailowe, albo sms-owe potwierdzenie dla gościa.

Wyszukiwarka pozwoli Ci łatwo odnaleźć rezerwację, gościa, czy fakturę, możesz wyszukiwać np. po numerze z portalu rezerwacyjnego, numerze rejestracyjnym, czy numerze telefonu.

W oknie rezerwacji będziesz mieć wszystkie potrzebne informacje, jak wyżywienie, ceny, wysokość i termin wpłaty zadatku, historię wysłanych wiadomości. Możesz też umieścić komentarz, widoczny dla personelu sprzątającego, czy gastronomii.

Cennik w NFHotel.pl pozwoli ustawić nawet skomplikowane plany cenowe, zawierające różne sezony, pakiety, restrykcje, czy rabaty. W sklepie natomiast możesz dodać extra usługi, jak opłata parkingowa, zabiegi SPA, albo wypożyczenie roweru.

Aby rezerwacje robiły się same

Połączenie z portalami rezerwacyjnymi oraz silnik rezerwacji na stronie www pozwala gościom rezerwować pobyt on-line. Rezerwacje te od razu są potwierdzone i pojawiają się w kalendarzu, wraz z komentarzami zamieszczonymi przez gości. Dodawanie, usuwanie, czy przeniesienie rezerwacji w grafiku NFHotel.pl automatycznie zaktualizuje dostępność na portalach rezerwacyjnych. Nie musisz podejmować dodatkowych działań, aby Twój obiekt zapełniał się gośćmi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy