Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

„Dzień zdrowia dla Łukowa - Sportowcy dla Iwony Grzywacz”

lokalnie Impreza „Dzień zdrowia dla Łukowa - Sportowcy dla Iwony Grzywacz” odbyła się w niedzielę 6 września w Amfiteatrze Parku Miejskiego w Łukowie.

mo

Opublikowano: 9 września 2020 07:07 | Aktualizacja: 9 września 2020 07:08

Do udziału w wydarzeniu zaprosili: Łukowski Ośrodek Kultury, Miasto Łuków i klub Platinium  Gym & Fitness. Była to okazja do tego, aby wspólnie poćwiczyć pod okiem profesjonalnych trenerów. Ze sceny treningi pokazowe prowadzili: Agnieszka Radzikowska, Dorota Tchórznicka, Paweł Jabłoński, Karolina Kryczka i Agnieszka Łukasik oraz uzyskać fachowe porady z dziedziny zdrowego stylu życia u specjalistów Pani Pauliny Żurawskiej i Anety Chudzik. Tego dnia publiczność miała okazję także obejrzeć m.in. pokazy akrobatyczne na szarfie w wykonaniu Pole Dance Łuków, Zumbę, pokaz Klubu KMSW Krzysztof Pucyk senior oraz trening najmłodszych piłkarzy ŁKS „Orlęta Łuków”. Na imprezie można też było spotkać wolontariuszy z PCK „Aktywni na 100 lat” i z Klubu Honorowych Dawców Krwi „Ostoja”.

 

Catering zapewniła firma cateringowa Fit Perfect oraz Zakłady Mięsne Łuków, natomiast słodkości przygotowały panie Koła Gospodyń Wiejskich z Kownatek.

 

W tym roku podczas tego wydarzenia odbyła się również zbiórka charytatywna zorganizowana przez rodzinę i przyjaciół na rzecz łukowianki Iwony Grzywacz, która walczy z nowotworem.

 

Podczas „Dnia zdrowia dla Łukowa -Sportowcy dla Iwony Grzywacz” prowadzone były licytacje przedmiotów, voucherów, usług i innych atrakcji, min.: za  1000 złotych pan Łukasz z rodziną wylicytował dzień na stanowisku burmistrza. Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe w Łukowie zaś wystawiła stoisko z ręcznie robioną biżuterią. Uzyskana kwota ze zbiórki w wysokości 31.170,75 zł przekazana została na leczenie Iwony Grzywacz.

 

Szczegóły https://www.siepomaga.pl/iwona-grzywacz

 

Wszystkim sponsorom, firmom,darczyńcom, organizatorom, sąsiadom, koleżankom, kolegom, uczestnikom wydarzenia- „Dzień Zdrowia dla Łukowa- sportowcy dla Iwony Grzywacz” w imieniu Iwony ,jej rodziny i rodziców serdecznie dziękujemy.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.