Reklama

Za nami cztery koncerty organowe

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Za nami cztery koncerty organowe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Za nami cztery koncerty w ramach \"V Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie\". Tym razem 9 lipca w Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie wystąpili Dagmara Tyrcha z Poznania na klawesynie oraz Piotr Rojek z Wrocławia na organach.

Koncertu klawestynistki oraz organisty wysłuchało około 200 osób. Artyści otrzymali upominki ufundowane przez Urząd Miasta Łuków oraz kwiaty od jednego ze sponsorów. Sylwetki muzyków można znaleźć na stronach internetowych Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Występ muzyków był czwartym w ramach tegorocznego festiwalu muzyki organowej organizowanego w naszym mieście. Jego pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym jest Mateusz Rzewuski, a za organizację odpowiadają Burmistrz Łukowa i Łukowski Ośrodek Kultury. Imprezie patronują władze krajowe i samorządowcy.

Kolejna odsłona „V Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie” będzie miała miejsce 6 sierpnia. Wtedy o godz. 19.00 w Parafii pw. Matki Kościoła w Łukowie wystąpią Małgorzata Wasiucionek z Katowic na skrzypcach oraz Gail Archer z Nowego Jorku na organach. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE