Reklama

XIV Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych

Opublikowano:
Autor:

XIV Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Przegląd dorobku artystycznego uczniów szkół z terenu powiatu łukowskiego odbywa się już po raz 14. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 24 marca.

XIV Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych odbędzie się w niedzielę 10 kwietnia. Już dziś organizatorzy zapraszają do dokonywania zgłoszeń.

Jak co roku uczniowie szkół ponadgimnazjalnych wystąpią na scenie sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury ze swoimi programami artystycznymi. Mieliśmy okazję podziwiać nie tylko piękne występy instrumentalistów czy piosenkarzy. Na scenie prezentowali się barmani czy grupy kabaretowe. Co zobaczymy w tym roku?

Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest złożenie scenariusza programu wraz z kartą zgłoszenia w terminie do 24 marca. Czas prezentacji nie może przekroczyć 30 minut. Program ma być formą autorskiego koncertu estradowego z elementami teatru, kabaretu, śpiewu, tańca, recytacji, muzyki, multimediów, światła i plastyki scenicznej. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody: puchary ufundowane przez starostę łukowskiego oraz dyplomy okolicznościowe.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE