Reklama

Wystawa prac w Muzeum

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Muzeum Regionalne w Łukowie

Wystawa prac w Muzeum - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura 214 prac wpłynęło do Muzeum Regionalnego w Łukowie w konkursie "Dla Niepodległej". 5 listopada odbył się wernisaż połączony z wręczeniem nagród i dyplomów dla zwycięzców.

Muzeum Regionalne w Łukowie ogłosiło konkurs na plakat, uświetniający przypadającą za kilka dni setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W konkursie wzięło udział ponad 200 osób, spośród których najlepsi otrzymali nagrody. Wręczono je 5 listopada w gmachu muzeum.

W kategorii szkół podstawowych nagrody otrzymali Magda Borkowska (I miejsce) Mateusz Sosnowski (II miejsce) i Daniel Pawłowski (III miejsce). W grupie tej wręczono też wyróżnienia Paulinie Malon, Weronice Pietrzak, Weronice Nowak, Szymonowi Szczygłowi i Zuzannie Milewskiej.

W kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych nagrody otrzymali Marta Szewczak (I miejsce), Joanna Stoga (II miejsce) oraz Natalia Dołężka (III miejsce). Natomiast w kategorii dorosłych zwycięzcami okazali się Klaudia Dmuchowska i Magdalena Dylak.

Wernisaż wystawy uświetnił występ Dziecięcego Zespołu Regionalnego „Kropelki Rosy”, który zaprezentował znane pieśni patriotyczne. Najciekawsze prace można obejrzeć do końca grudnia 2018 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE