Reklama

Wystawa na stulecie szkoły

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Wystawa na stulecie szkoły - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się wernisaż poświęcony Szkole Podstawowej nr 3 w Łukowie. Na ścianach galerii PROwizorium nie zawisły jednak zdjęcia czy obrazy placówki, lecz prace wykonane przez jej uzdolnionych artystyczne absolwentów.

Wystawa „100 Lat Trójki” wpisuje się w obchody stulecia istnienia tejże szkoły. Osoby, które w piątkowe popołudnie odwiedziły ŁOK, mogły obejrzeć rzeźby, malarstwo czy fotografie uczniów, którzy opuścili już mury zlokalizowanej przy ul. Konarskiego szkoły.

Na wernisaż przybyli też radni, burmistrz miasta z rodziną, a także starosta Dariusz Szustek. Ten ostatni podzielił się z obecnymi swoimi wspomnieniami z czasów nauki w „Trójce”. Podczas wydarzenia można było spotkać byłych oraz obecnych uczniów szkoły, grono pedagogiczne i miłośników sztuki. Wystawę przygotowała Anna Karolkiewicz, a o catering podczas wernisażu zadbała restauracja „Zielony Gaj”.

Wystawę prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 można oglądać w Łukowskim Ośrodku Kultury do 5 kwietnia. Wstęp bezpłatny. Natomiast już we wtorek 19 marca odbędą się uroczystości rocznicowe w szkole. O godz. 10:30 zaplanowano mszę świętą w intencji społeczności szkolnej w kościele NMP Matki Kościoła, a o godz. 11:30 odbędzie się uroczysta akademia w budynku placówki. Natomiast o godz. 12:30 zaplanowano spotkanie gości z dyrekcją i gronem pedagogicznym.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE