Reklama

Wystąpią na krakowskiej scenie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ŁOK

Wystąpią na krakowskiej scenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Gabrysia Łukasik i Zuzanna Bochman zakwalifikowały się do Koncertu Finałowego XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży \'Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka\'.

Gabrysia Łukasik i Zuzanna Bochman dały się poznać łukowskiej publiczności niejednokrotnie. Swój talent wokalny sprawdzają także podczas licznych konkursów i festiwali. Obie wokalistki 21 października wzięły udział w eliminacjach, które odbyły się w Skierniewicach.

Gabriela i Zuzanna startowały w kategorii wiekowej od 8 do 10 lat. W jury zasiadali: Leszek Bonar – producent programów muzycznych TVP3 Łódź (przewodniczący jury), Małgorzata Janiszewska – redaktor muzyczny Polskiego Radia Kielce oraz Jan Wojdak – muzyk, kompozytor, Kawaler Orderu Uśmiechu oraz główny organizator Festiwalu „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”.

Dziewczynki wystąpiły, zachwyciły jury czym wyśpiewały sobie kwalifikację do Koncertu Finałowego XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”. Wydarzenie będzie miało miejsce 11 i 12 listopada w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Gratulujemy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE