Reklama

Wyśpiewać sukces

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Wyśpiewać sukces - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura 50 osób wystąpiło na deskach Łukowskiego Ośrodka Kultury. Miłośnicy śpiewania wzięli udział w 21. Konkursie Piosenki \"Wygraj Sukces\". 12 osób przeszło do kolejnego etapu.

Eliminacje do kolejnej edycji konkursu odbywają się w różnych miejscach na terenie całego kraju. Na łukowskiej scenie wystąpili młodzi artyści nie tylko z powiatu łukowskiego, ale także z województwa podlaskiego.  

Konkurs jest swego rodzaju poszukiwaniem perełek. Samym artystom daje możliwość zaprezentowania swojego talentu, ale także konfrontacji z innymi, których na co dzień się nie zna. W tamtym roku mieliśmy 30 wokalistów, w tym roku już 50. Widać, że organizowanie tego rodzaju konkursów ma sens – powiedział dyrektor Łukowskiego Ośrodka Kultury Artur Mydlak.  

Uczestnicy konkursu wybierają piosenkę, która chcą zaprezentować spośród wszystkich wydanych w ramach konkursu płyt. Ich występy ocenia jury, które zdecyduje, kto przejdzie do kolejnego etapu. Po sobotnich eliminacjach, do etapu regionalnego przechodzą:  


Mikołaj Gajowy, Gabriela Łukasik, Gabriela Celińska-Drozd, Kuba Jastrzębski, Julia Stolarczyk, Olga Wideńska, Klaudia Borejko, Anastazja Klimiuk, Natalia Marczuk, Natalia Wysocka, Łukasz Bojaczuk i Izabela Jaszczuk.     

Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces” organizuje Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Studio „Pro-Media z Tarnobrzegu. Główną nagrodą konkursu \"Wygraj Sukces\" jest wycieczka do Eurodisneylandu pod Paryżem dla laureata Grand Prix i jego instruktora. W poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną przyznane nagrody rzeczowe.  Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE