Reklama

Wyrecytowali poezję sąsiadów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Daniel Płudowski, Pracownia Kadru

Wyrecytowali poezję sąsiadów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W piątkowy wieczór w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Trzebieszowie odbył się pierwszy wieczór poezji lokalnej. Studenci Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zaprezentowali wiersze napisane przez mieszkańców gminy.

Przy muzyce, ciastku i kawie odbył się pierwszy wieczór poetycki. Przybyli na nie goście nie usłyszeli utworów napisanych niegdyś przez wielkich wieszczów, ale wiersze, które wyszły spod pióra sąsiadów. Recytatorom towarzyszył akompaniament, o który zadbał inicjator spotkania Dariusz Krzęcio.

Przed publicznością wystąpili: Martyna Jakubiuk, Anna Kędzierska, Radek Skwierczyński, Kewin Zając. Występ zakończył taniec w wykonaniu Pauliny Sygi. Obecny na wieczorze poezji wójt gminy Trzebieszów Mirosław Szekalis serdecznie podziękował studentom za spotkanie, wręczył im pamiątkowe dyplomy i wyraził zainteresowanie kontynuacją tego typu wydarzeń kulturalnych.

Przy kawie i ciastku obecni w sali GOK mogli jeszcze podyskutować o wierszach swych sąsiadów, znajomych, i tych którzy już odeszli.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE