Reklama

Wokaliści ŁOK triumfują w plebiscytach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Wokaliści ŁOK triumfują w plebiscytach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Karolina Oklińska, Emilia Szczęśniak, Zofia Szczuchniak i Zuzanna Bochman odniosły kolejne sukcesy na festiwalach wokalnych w różnych miejscach kraju. Gdzie śpiewały młode wokalistki ŁOK?

Za nami kilka przeglądów wokalnych, na których – z sukcesami – swoje umiejętności prezentowały młode wokalistki Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury. Dziewczęta występowały m.in. w Radomiu, Warszawie i Włodawie.

5 i 6 kwietnia w Radomiu odbywał się XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenek Majki Jeżowskiej „Rytm i Melodia”. Do grona laureatów zaproszono Karolinę Oklińską, która miała okazję wystąpić z samą Majką Jeżowską. Solowo zaśpiewała konkursową piosenkę „Pa aa aa”, którą wyśpiewała wyróżnienie w kategorii 14-16 lat.

24 i 25 marca miał miejsce XXII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer". Wśród nagrodzonych osób znalazła się młodziutka Emilka Szcześniak, która wykonaniem piosenki „Irlandia mi się śni" wyśpiewała I miejsce w kategorii wiekowej 8-10 lat.

Natomiast 23 marca we Włodawie odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Przyrodniczej. Na konkurs wpłynęły 73 zgłoszenia, w tym dwa od młodych wokalistek Fabryki Piosenki ŁOK. W kategorii 7-10 lat Zosia Szczuchniak otrzymała I miejsce, a Zuzia Bochman II miejsce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE