Reklama

Wieczór z teatrem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Wieczór z teatrem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza 10 listopada na "Teatralną Noc Listopadową" w ramach "Łukowskiej Mocy Kultury - Wolność jest w nas". Wpisuje się ona w łukowskie obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W sobotnie popołudnie oraz wieczór 10 listopada w ŁOK-u zaprezentują się artyści w kilku spektaklach teatralnych. O godz. 16 zaplanowano pokaz „Dnia sądu” w wykonaniu grupy teatralnej parafii pw. Św. Brata Alberta w Łukowie, a godzinę później zaprezentuje się Teatr TŁOK w spektaklu „Polowanie na lista”.

ŁOK zaprasza też na obcowanie ze sztuką mówionego słowa - krótkie formy teatralne o godz. 18 pokaże działający w domu kultury Teatr Poezji. Natomiast o godz. 19 w sali widowiskowej ŁOK odbędzie się koncert Kacpra Kuszewskiego „Album rodzinny”. Bilety na to wydarzenie w cenie 35 zł można nabyć w kasie Kina Łuków, bądź w Internecie.

Zobacz też: Marek z "M jak Miłość" zawita do Łukowa

Zwieńczeniem pokazów teatralnych będzie spektakl „Być albo nie być...”, który o godz. 20:45 pokaże Teatr „Straszydełka” z GOK w Ulanie-Majoracie. Współorganizatorami oraz sponsorami Łukowskiej Mocy Kultury „Wolność jest w nas” są: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie oraz Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE