Reklama

Wesołe Nutki – zaproszenie na ogólnopolski konkurs

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Wesołe Nutki – zaproszenie na ogólnopolski konkurs - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury przygotowuje się do organizacji przeglądu muzycznego "Wesołe Nutki". Konkurs sięgający swoją historią 40 lat, od tego roku będzie miał zasięg ogólnopolski.

Jak czytamy w informacji prasowej, „Wesołe Nutki” to przegląd z bogatą, wieloletnią tradycją. W tym roku mija 40 lat od momentu, kiedy pierwsi młodzi wokaliści spróbowali swoich sił na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury właśnie podczas tego konkursu. Wyjątkowa rocznica skłoniła więc organizatorów do poszerzenia rangi przeglądu. Od tego „Wesołe Nutki” będą konkursem ogólnopolskim. Odbędą się w Łukowie 29 i 30 marca.

W wydarzeniu będą mogli wziąć udział soliści do 20 roku życia. W chwili obecnej jest już możliwość wysyłania tzw. dema, spośród których najlepsze osoby zostaną zaproszone do Łukowa na finał „Wesołych Nutek”. Wtedy też zostaną wyłonieni najlepsi soliści.

Rywalizacja odbywała się będzie w czterech kategoriach wiekowych: 6-10 lat, 11-13 lat, 14-16 lat oraz 17-20 lat. Organizatorzy przygotowali też możliwość wystąpienia dzieci od 3 do 5 lat, jednakże ich występy nie będą podlegały ocenie konkursowej. Wszelkie informacje dotyczące ogólnopolskiego przeglądu dostępne są na stronie internetowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE