Reklama

Warsztaty z gitarą w ręku

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty z gitarą w ręku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach wszystkich miłośników gitary elektrycznej. Poprowadzi je muzyk, wykładowca warszawskiej Akademii Rocka.

29 października od godziny 10.00 do 15.00 miłośnicy gitary elektrycznej mogą wziąć udział w warsztatach, których celem będzie podniesienie umiejętności gry na instrumencie.

Warsztaty poprowadzi doskonale znany łukowskiej publiczności, znakomity i dobrze zapowiadający się muzyk młodego pokolenia, wszechstronny gitarzysta, pedagog – Mateusz Babiak – czytamy na zaproszeniu.

Warsztaty będą miały formę wykładu połączonego z praktyką. Zostaną na nich poruszone zagadnienia muzyczne, które na bieżąco będą ogrywane. Wśród tematów znajdą się także zagadnienia dotyczące techniki gry m.in rozgrzewki (rozciąganie oraz koordynacja rąk), technik gitarowych, jak kostkowanie, legato (Hammer on, pull off), tapping, sweep picking. Nie zabraknie wiedzy teoretycznej (skale pentatoniczne, skale modalne, pasaże) oraz informacji o tym jak, gdzie i kiedy wykorzystywać powyższe zagadnienia w różnych sytuacjach harmonicznych w muzyce.

By wziąć udział w warsztatach potrzebne są chęci do nauki, posiadanie własnego instrumentu, kabla i wzmacniacza oraz wpłacenie 50 zł kosztów. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy oraz wszelkie szczegóły: [email protected]

Mateusz Babiak - muzyk, kompozytor i pedagog. Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie w klasie mgr Piotra Lemańskiego. Na co dzień wykładowca w warszawskiej Akademii Rocka w klasie gitary. Aktywny gitarzysta komponujący własną muzykę oraz udzielający się w różnych projektach. Laureat konkursów takich jak „Gitarowa Offensywa”, wielokrotnie wyróżniony na różnych przeglądach i festiwalach m.in. w „Solo Życia”. Gitarzysta zespołów Rooster oraz Arasite oraz muzyk sesyjny.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE