Reklama

W jazzowym klimacie

Opublikowano:
Autor:

W jazzowym klimacie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Spotkali się po raz drugi, by spędzić czas w jazzowym klimacie. Było muzycznie i poetycko.

5 listopada w Ośrodku Rekreacyjno – Wypoczynkowym „Miód Lawenda” w Biardach odbył się koncert „Zaduszki Jazzowe”. Była to druga edycja tego wydarzenia.

Zaduszki Jazzowe były dla miłośników tego gatunku muzycznego okazją do wsłuchania się w saksofon, trąbkę, perkusję i wiele innych instrumentów. Nie zabrakło również melorecytacji w wykonaniu Zofii Kamoli.

W koncercie wzięli udział: Janusz Smyk, który zagrał na saksofonie, trąbce, flecie oraz instrumentach klawiszowych, Dariusz Krzęcio (perkusja), Daniel Świderski (kontrabas), Bożena Pykacz (instrumenty klawiszowe), Ładysław Lipkowski (perkusja), Michał Napiórkowski (gitara elektryczna), Piotr Martynowicz (instrument klawiszowy), Rafał Smoliński (gitara basowa), Dawid Lewandowski (perkusja) oraz Mirosław Odoszewski wraz z synem (instrument klawiszowy, skrzypce).

W organizację wydarzenia zaangażowany był Janusz Smyk – znany muzyk jazzowy, wcześniej współpracujący z Orkiestrą Studio S-1 A. Trzaskowskiego, Symfoniczną Orkiestrą Radiową W. Kamirskiego, Teatrami na Targówku i Ateneum w Warszawie. Dziś Pan Janusz jest organizatorem lokalnych koncertów jazzowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE