Reklama

Teatry dziecięce i młodzieżowe na łukowskiej scenie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Teatry dziecięce i młodzieżowe na łukowskiej scenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Pisaliśmy o występie Biedronek z łukowskiego przedszkola. Dziś dzielimy się z Państwem zdjęciami z występów, jakie przygotowały teatry z naszego powiatu.

W Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych. Podobne spotkania z teatrem odbywały się w 18 ośrodkach kulturalnych województwa lubelskiego. Na koniec eliminacji powiatowych główny instruktor do spraw teatru Wojewódzkiego Ośrodka Kultury Henryk Kowalczyk zaprosi wybrane teatry na finałowy przegląd w Lublinie.  

Na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury zaprezentowało się pięć teatrów. Oprócz Biedronek z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Łukowie, które na deskach ŁOK zaprezentowały historię „Myszki z kolorowymi kokardkami” wystąpiły teatry z Baczkowa, Kocka i Fiukówki.  

„Baczkowiacy\" z Baczkowa wystawiły „Tanecznym krokiem przez świat\", „Inna Bajka\" ze Szkoły Podstawowej im. Gen. Franciszka Kleeberga w Kocku swoim występem postarała się odpowiedzieć na pytanie „Co król jada na śniadanie?\". Historię „Śnieżki” przygotowali uczniowie Zespołu Szkół w Fiukówce. Ostatnią grupą, która podczas kwietniowego przeglądu zaprezentowała swój talent aktorski był „Arlekin\" z Zespołu Szkół w Kocku występem „Wszystkie smoki o tym wiedzą\".  

Już dziś życzymy naszym lokalnym aktorom teatralnym nominacji do przeglądu finałowego.  

Zdjęcia otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Łukowskiego Ośrodka Kultury. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE