Reklama

„Ta ostatnia niedziela”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

„Ta ostatnia niedziela” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Przed nami ostatnia niedziela wakacji. Z tej okazji Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na tematyczną imprezę w parku miejskim. Jej motywem przewodnim będzie dwudziestolecie międzywojenne.

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na familijny festyn w stylu retro „Ta ostatnia niedziela”. Wydarzenie zaplanowano na najbliższą niedzielę, 26 sierpnia w miejskim parku. Początek o godz. 16.00.

W programie festynu przewidziano pokazy cyrku „Luna” oraz szereg koncertów. Przed publicznością wystąpi Łukowska Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im A. Próchniewicza, zespół „Łukband”, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy”.

Na scenie zaprezentują się też Beata Pater i Janusz Smyk w koncercie „Last sunday”. Mieszkańcy będą mogli również obejrzeć stare fotografie Łukowa i posłuchać przebojów dwudziestolecia międzywojennego. Swoją ekspozycję pokaże Muzeum Regionalne oraz osoby prywatne. Atrakcją dla dzieci będzie kataryniarz z papugą. Na zakończenie, około godz. 20.30 w amfiteatrze wyświetlony zostanie film z 1938 roku „Paweł i Gaweł” z Adolfem Dymszą i Eugeniuszem Bodo w rolach głównych.

Organizatorzy zachęcają mieszkańców Łukowa i okolic do przebierania się w stroje stylizowane na dwudziestolecie międzywojenne. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone upominkami. W przypadku złych warunków atmosferycznych impreza zostanie przeniesiona na inny dzień.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE