Reklama

Sukcesy reprezentantów ŁOK

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Sukcesy reprezentantów ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK wygrała ogólnopolski konkurs kolęd w Łodzi. Natomiast recytatorzy z domu kultury triumfowali w konkursie w Woli Osowińskiej.

Emilia śpiewała najpierw w eliminacjach, które odbyły się 9 stycznia. Natomiast, kilka dni później 15 stycznia, okazała się najlepsza podczas gali finałowej ogólnopolskiego konkursu kolęd i pastorałek. Razem z nią o tytuły i nagrody rzeczowe rywalizowało ponad 100 osób z całego kraju.

Pozytywnie nowy rok przywitali też łukowscy recytatorzy, kształcący swoje umiejętności w ŁOK-u. W czwartek 17 stycznia odbył się XXIX Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Bożonarodzeniowej i Religijnej w Woli Osowińskiej, a którym rywalizowało ponad 50 osób. 8 z nich stanowiła reprezentacja łukowskiego domu kultury. W kategorii najmłodszych (klasy I-III szkoła podstawowa) pierwsze miejsce zajęła Lena Aleksandrowicz, a trzecie Anna Rokicka. W kategorii klas IV-VI pierwsze miejsce przypadło Maciejowi Radomyskiemu, trzecie miejsce Julii Drozd, a wyróżnienie Magdalenie Ogrodnik. W najstarszej kategorii klas VII-VIII i klas gimnazjalnych pierwsze miejsce otrzymała Julia Semczuk, a drugie miejsce Bartłomiej Niewęgłowski.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE