Reklama

Sukcesy reprezentantów ŁOK

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Sukcesy reprezentantów ŁOK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Działające przy Łukowskim Ośrodku Kultury grupy recytatorskie, teatralne i wokalne nieustannie reprezentują nasze miasto na różnego rodzaju konkursach. W ostatnich dniach reprezentanci domu kultury "dorzucili" kolejne sukcesy.

Julia Drozd, Julia Semczuk i Bartłomiej Niewęgłowski znaleźli się w gronie laureatów Wojewódzkiego 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Motywem przewodnim wydarzenia były „Narodziny Światów - Fantastyka w Literaturze”, a przesłuchania odbywały się 27 i 28 listopada w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie. Teraz recytatorzy prowadzeni przez instruktora ŁOK Sławomira Żyłkę będą walczyć o jak najlepsze lokaty na Koncercie Laureatów 12 grudnia w Lublinie.

Sukcesy odnoszą też wokaliści. W niedzielę 25 listopada Terespolu odbył się XX Otwarty Konkurs Poezji Śpiewanej VOICE POETICA. W wydarzeniu Anastazja Klimiuk wyśpiewała II miejsce, Marta Skurka III miejsce, a Klaudia Borejko otrzymała wyróżnienie.

Kilka dni później, 1 grudnia, inne reprezentantki Fabryki Piosenki ŁOK, Marta Skurka i Oliwia Dzido wystąpiły Siedlcach na jubileuszowej Gali im. Ludomira Benedyktowicza. zaprezentowały się w swoich indywidualnych programach wzbudzając aplauz publiczności wśród której był między innymi pochodzący z Łukowa prezydent Siedlec, Andrzej Sitnik.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE