Reklama

Sukcesy recytatorów ŁOK

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Sukcesy recytatorów ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Recytatorzy Łukowskiego Ośrodka Kultury otrzymali kolejne nagrody w konkursach. Tym razem występowali w Lublinie oraz w Adamowie.

9 listopada recytatorzy ŁOK występowali w Wojewódzkim Konkursie Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego „Ojczyzno moja najmilsza”. Laureatami w tym konkursie okazali się Maciej Radomyski (wyróżnienie) i Bartłomiej Niewęgłowski (1 miejsce), którzy rywalizowali z grupą 80 osób z całego województwa.

Z kolei 10 listopada w Adamowie zorganizowany został VI Wojewódzki Przegląd Recytatorski Poezji i Prozy Patriotycznej im. gen. Franciszka Kleeberga. W gronie 50 osób ŁOK reprezentowała grupa siedmiorga recytatorów z różnych grup wiekowych. W kategorii klas I–III przyznano cztery równorzędne nagrody z których jedna przypadła Ani Rokickiej. W kategorii klas IV–VI pierwsze miejsce jury przyznało Julii Drozd a trzecie Maciejowi Radomyskiemu.

Kategoria klas VII-VIII i gimnazjum także okazała się szczęśliwa dla łukowskich recytatorów. Bartłomiej Niewęgłowski otrzymał w tej kategorii pierwsze a Julia Semczuk drugie miejsce. Natomiast w kategorii szkół średnich „grand prix” konkursu zdobył Kacper Siwiak, do niedawna reprezentujący ŁOK.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE