Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Sukcesy naszych recytatorów w Czemiernikach

kultura Ośmioosobowa grupa recytatorek i recytatorów reprezentowała Łukowski Ośrodek Kultury na Konkursie Recytatorskim Twórczości Marianny Bocian w Czemiernikach, w powiecie radzyńskim.

mo

Opublikowano: 10 października 2020 11:42 | Aktualizacja: 6 października 2020 12:42

Co roku czemiernickie spotkania odbywały się w maju, ale z powodu koronawirusa przesunięto je na sobotę 26 września.

 

W Zespole Szkół w Czemiernikach w trzech kategoriach wiekowych wystąpiło osiemnastu recytatorów, którzy przygotowali  mówiącej o trudnych sprawach, poezji Marianny Bocian.

 

Recytatorzy z ŁOK znaleźli się w gronie laureatów tego konkursu. Jury przyznało I miejsce Julii Osiak z kl. III, II miejsce Lenie Aleksandrowicz z kl. IV, a III miejsce - Annie Rokickiej  z kl. IV. Najstarszą kategorię reprezentowali: Joanna Lendzion z kl. VII – laureatka II miejsca i Maciej Radomyski z kl.VII – laureat III miejsca.

 

Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani upominkami. Gratulujemy naszym recytatorom, których przygotował instruktor ds. recytacji ŁOK Sławomir Żyłka. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.