Reklama

Sukcesy młodych wokalistów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Sukcesy młodych wokalistów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Duży sukces odnieśli wokaliści ze Szkolnego Studia Piosenki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie. Na festiwalu w Białymstoku wywalczyli czołowe miejsca w przesłuchaniach konkursowych.

Przez trzy dni łukowscy wokaliści rywalizowali o „Super Mikrofon Radia Jard” na międzynarodowym festiwalu w Białymstoku. Na imprezie wystąpiło ponad 300 uczestników z Polski i zagranicy. Wśród młodych muzyków obecni byli też przedstawiciele Szkolnego Studia Piosenki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie.

Wśród solistów po raz kolejny triumfował Mikołaj Gajowy. Młody łukowianin pokonał prawie 40 uczestników w kategorii 8-10 lat i zajął pierwsze miejsce w konkursie. Za Mikołajem uplasowały się Marta Wardak (II miejsce) i Weronika Wierzchowska (III miejsce).

W kategorii solistów do lat 7 II miejsce wywalczyła Julia Wardak. Natomiast w kategorii zespołów w wieku 8-10 lat drugie miejsce wywalczyło szkolne trio „Jedyneczki”. Ponadto Julia Wardak i trio „Jedyneczki” otrzymali nominację do udziału w Międzynarodowych Festiwalach Piosenki. Na początku wakacji wyjadą do Rimini we Włoszech.

XXVII Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Białymstoku odbywał się na scenie miejscowego klubu Jard między 8 a 10 grudnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE