Reklama

Sukcesy młodych Łukowiaków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Sukcesy młodych Łukowiaków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Klaudia Borejko, Gabriela Łukasik, Emilia Szczęśniak, Julia Semczuk i Maciej Radomyski to młodzi mieszkańcy Łukowa, którzy odnoszą sukcesy konkursach wokalnych i recytatorskich. Jakie nagrody tym razem zdobyli młodzi ludzie?

Klaudia Borejko do licznych zwycięstw w konkursach wokalnych może dodać tytuł Grand Prix na VII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Łodzi. Łukowianka zaśpiewała w konkursie piosenkę Włodzimierza Wysockiego „Konie narowiste” i w nagrodę zdobyła wycieczkę do Moskwy.

Gabriela Łukasik i Emilia Szcześniak występowały natomiast na Wojewódzkim Konkursie „Piosenki Naszych Rodziców” w Płochocinie niedaleko Warszawy. Emilia zdobyła wyróżnienie na tym konkursie, a Gabriela „wyśpiewała” III miejsce.

Emilia razem z Zuzanną Bochman występowała też na konkursie w Hajnówce, gdzie telent dziewczynek dostrzegła m.in. Natalia Kukulska. W innej kategorii sztuki laureatami zostali Julia Semczuk i Maciej Radomyski. Na jednym z konkursów w Lublinie o trzymali oni tytuły Recytatora Roku. Julia otrzymała dodatkowo wyróżnienie: Nagrodę Publiczności.

Podobny sukces osiągnął też Maciej Radomyski, który startował w Małym Konkursie Recytatorskim w Lublinie. Łukowianin otrzymał wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE