Reklama

Sukcesy Mikołaja Gajowego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Sukcesy Mikołaja Gajowego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura To był aktywny tydzień dla Mikołaja Gajowego. Młody wokalista wystąpił w dwóch ogólnopolskich festiwalach.

Mikołaj Gajowy to utalentowany wokalnie uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie, reprezentujący także Fabrykę Piosenki ŁOK. Chłopiec w ostatnim tygodniu wystąpił w dwóch festiwalach: w Radomiu oraz Bielawie na Dolnym Śląsku.

Ten drugi festiwal miał miejsce 7 i 8 kwietnia w Dolnośląskim Inkubatorze Art-Przedsiębiorczości. Konkurs składał się z trzech części: eliminacji wstępnych, na których jury zapoznało się z materiałem demo wokalistów, konkursu wokalnego „na żywo” i koncertu galowego. Po przesłuchaniu 232 prezentacji, wybranych zostało 100 młodych, najlepszych wokalistów z całej Polski. W gronie tym znalazł się także łukowianin, który ostatecznie wywalczył II miejsce na festiwalu. W jury zasiedli Grażyna Łobaszewska, Jerzy Petersburski Jr, Szymon Wydra i Magdalena Ptaszyńska.

Przed chłopcem kolejne wyzwania, takie jak zagraniczne wyjazdy na festiwale na Łotwie i we Włoszech. Uczeń łukowskiej "Jedynki" jest też najmłodszym aktorem w Teatrze Muzycznym "Roma" w Warszawie, gdzie występuje w musicalu "Piloci" w roli Wojtka. Sprawdza się też w dubbingu, użyczając swojego głosu postaciom z najpopularniejszych filmów animowanych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE