Reklama

Sukcesy łukowskich wokalistów w Puławach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Sukcesy łukowskich wokalistów w Puławach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Z sukcesami wrócili do Łukowa wokaliści działającej przy Łukowskim Ośrodku Kultury Fabryce Piosenki. Reprezentowali oni nasze miasto na XXII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd w Puławach.

Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach to cykliczna impreza, na której prezentowane są najpiękniejsze i najbardziej znane polskie kolędy. W tym roku, w trakcie 22. edycji imprezy na deskach Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” zaprezentowało się aż 340 podmiotów muzycznych i 1400 muzyków z całej Polski. Wśród nich byli też wokaliści z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury, którzy wrócili do naszego miasta ze sporymi sukcesami. Sama impreza miała miejsce w niedzielę 15 stycznia, zaś przesłuchania konkursowe trwały od początku roku.

W grupie wiekowej dzieci klas I-III szkół podstawowych w kategorii soliści wokaliści, Gabriela Łukasik z Fabryki Piosenki ŁOK, a reprezentująca na konkursie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie zajęła II miejsce. W tej samej grupie wiekowej i kategorii Emilia Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK zdobyła wyróżnienie. W kategorii zespoły rodzinne I miejsce zajął duet z Fabryki Piosenki ŁOK: Dominika Niedziółka i Wiktoria Niedziółka, a II miejsce zajął duet również z Fabryki Piosenki ŁOK: Karolina Jastrzębska i Kuba Jastrzębski. Dzieci przygotowały się do występu pod okiem instruktorki Moniki Sołtyszewskiej.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie ŁOK, \"patrząc na ilość osób występujących, placówka cieszy się, że jej wokaliści znaleźli się w gronie laureatów\".

Protokół konkursowy jest dostępny pod tym adresem.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE