Reklama

Sukcesy i wydarzenia w ŁOK

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Sukcesy i wydarzenia w ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury informuje na bieżąco o poczynaniach swoich podopiecznych oraz o wydarzeniach organizowanych w domu kultury. Co ciekawego działo się w ŁOK-u w ostatnich dniach?

Łukowski Ośrodek Kultury chętnie informuje o sukcesach swoich podopiecznych. Gdzie zwyciężali reprezentanci placówki?

Jeden z sukcesów miał miejsce w Piastowie na regionalnych eliminacjach do konkursu piosenki „Wygraj Sukces”. Reprezentująca ŁOK Karolina Jastrzębska otrzymała wyróżnienie, a Emilia Szcześniak, Julia Stolarczyk i Klaudia Borejko nominacje do Finału konkursu, który odbędzie się pod koniec września w Tarnobrzegu. Ponadto Emilia Szczęśniak została też laureatką międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbywał się na przełomie czerwca oraz maja w Gdyni.

Przed szerszą publicznością zaprezentował się także Kacper Siwiak, jeden z czołowych recytatorów Łukowskiego Ośrodka Kultury. Wystąpił on na odbywającej się na początku czerwca Nocy Kultury w Lublinie.

Łukowski Ośrodek Kultury był też miejscem eliminacji powiatowych 37. edycji Małego Konkursu Recytatorskiego. Na przesłuchaniach 29 maja wyróżnieni zostali Anna Rokicka (ŁOK), Zofia Kowalczyk (SP nr 1 w Łukowie), Maciej Radomyski (ŁOK), Wojciech Cabaj (SP nr 2 w Łukowie), Magdalena Ogrodnik (ŁOK), Hanna Karwowska (SP w Dębowicy), Maja Kiełczykowska (SP w Świdrach), Weronika Chmiel (SP w Krzywdzie).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE