Reklama

Sukcesy Gabrysi

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Sukcesy Gabrysi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Gabriela Łukasik reprezentująca Szkołę Podstawową nr 1 w Łukowie odnosi sukcesy na ogólnopolskich konkursach piosenki. Wokalistka w kwietniu zwyciężyła festiwal w Sierpcu, natomiast w maju znalazła się na podium podobnej imprezy w Ulanie-Majoracie.

Między 26 i 28 kwietnia w Sierpcu w województwie mazowieckim odbywał się XXIV Ogólnopolski Festiwal Teatru, Piosenki, Tańca „Kwiecień-Plecień”. Do zmagań konkursowych przystąpiła łukowianka, uczennica V klasy Szkoły  Podstawowej nr 1, Gabriela Łukasik, która wywalczyła I miejsce.

Jak informuje Przemysław Oskroba, który przygotowuje dziewczynkę do konkursów, jury powołane przez organizatora oceniało walory głosowe, dobór repertuaru do wieku i poziomu zaawansowania wykonawców, interpretację, muzykalność oraz wyraz artystyczny. Zdaniem trenera wokalnego sukces Gabrysi to doskonała promocja szkoły i miasta w Polsce.

Natomiast 9 maja w sąsiadującym z gminą Łuków Ulanie-Majoracie już po raz 12. Zorganizowany został Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej „I CAN BE A STAR 2019”. W jury tej imprezy zasiedli m.in. Wojciech Cugowski i pochodząca z Łukowa Paulina Grochowska.

- Przyjazna i ciepła atmosfera sprzyjała uczestnikom konkursu do tego stopnia, że  goście nie mogli powstrzymać się od wspólnego śpiewania z uczestnikami. Z nie lada problemem musieli się  zmierzyć jurorzy wyłaniając najlepszych wykonawców konkursu - relacjonuje Przemysław Oskroba.

Ostatecznie Gabriela Łukasik wywalczyła III miejsce. Natomiast inna uczennica łukowskiej „Jedynki” - Maja Celińska - zdobyła wyróżnienie.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE