Reklama

Sukcesy Gabrysi

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Sukcesy Gabrysi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Gabrysia Łukasik, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie odnosi sukcesy na ogólnopolskich festiwalach muzycznych. Informację o zajętych przez dziewczynkę miejscach przesyła instruktor Przemysław Oskroba.

W piątek 29 marca w Opocznie odbyła się III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Złoty mikrofon". Na sali widowiskowej miejscowego domu kultury w przesłuchaniach konkursowych wzięło udział ponad 100 młodych wokalistów z całej Polski wyłonionych z blisko 400 zgłoszonych osób. Ucząca się w łukowskiej „Jedynce” Gabriela Łukasik wywalczyła na tym festiwalu wyróżnienie.

Wyróżnienie wokalistka zdobyła też dzień później w ogólnopolskim przeglądzie „Wesołe Nutki”, który odbył się w Łukowie. Natomiast 3 kwietnia Gabrysia wzięła udział w XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej „COLOURS OF MUSIC - IDOLS” w Grójcu. Tam, zgodnie z tematem przewodnim konkursu, zaśpiewała w języku angielskim przeboje swoich idolów: Peggy Lee i Lenki Kripac zajmując II miejsce.

Instruktorem wokalnym dziewczynki jest Przemysław Oskroba.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE