Reklama

Sukces Emilki, wyróżnienia dla innych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Sukces Emilki, wyróżnienia dla innych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Emilia Szcześniak tryumfuje na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki "Rozśpiewany Wawer" w Warszawie. Pozostałe wokalistki Fabryki Piosenki ŁOK zostały laureatkami tego konkursu.

W weekend 9 i 10 marca w Warszawie odbyła się 23. edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer". W grupie 158 solistów oraz 13 zespołów sukces odniosła Emilia Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK występująca w kategorii solistów 8-10 lat.

Drugie miejsce w przeglądzie wywalczyła Julia Stolarczyk w kategorii solistów 14-16 lat. Natomiast na trzecim miejscu w kategorii solistów 17-20 lat uplasowała się Klaudia Borejko. Ponadto wyróżnienia w Warszawie zdobyły Zuzanna Bochman (soliści 11-13 lat) i Anastazja Klimiuk (kat. soliści 14-16 lat).

Zespół Fabryki Piosenki ŁOK zdobył też III miejsce w kategorii zespołów 17-20 lat. Grupę tworzyły Marta Skurka, Anastazja Klimiuk, Klaudia Borejko, Sylwia Purzycka i Julia Stolarczyk.

Natomiast Karolina Oklińska, również reprezentująca Fabrykę Piosenki, zakwalifikowała się do finału XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej "RYTM I MELODIA" 2019, który odbędzie się 4 kwietnia w Radomiu. Wokalistka, która w zeszłym roku była laureatką konkursu, powalczy tym razem w kategorii III (14-16 lat) z piosenką „Kolor serca".
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE