Reklama

Spotkanie z Janem Januszem Jastrzębskim

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Spotkanie z Janem Januszem Jastrzębskim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura We wtorek 10 kwietnia 2018 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie klubu "Kamena". Tym razem gościem programu był łukowski poeta Janusz Jastrzębski.

Za nami kolejne spotkanie działającego w Łukowskim Ośrodku Kultury Klubu „Kamena”. Tym razem gościem Zofii Kamoli był Jan Janusz Jastrzębski.

Łukowski poeta Jan Janusz Jastrzębski gościł 10 kwietnia na spotkaniu Klubu „Kamena”. Gość zaprezentował słuchaczom poetyckie wspomnienia o kobietach z Ziemi Sandomierskiej. Wiersze powstały z inspiracji pochwalnej dla uznanych bohaterek lirycznych, utrwalonych w strofach. Spotkaniu towarzyszyła tradycyjnie rozmowa Zofii Kamoli z gościem spotkania o jego twórczości artystycznej.

Dodatkowo przed obecnymi wystąpiły Iga Bożedajek i Andżelika Marusiak z IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łukowie, które zaprezentowały wiersze i poezję śpiewaną, przygotowaną na XII Powiatowy Konkurs Poświęcony Pamięci Agnieszki Osieckiej, organizowany przez Zespół Szkół w Kocku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE