Reklama

Spielberg "pod chmurką"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Spielberg "pod chmurką" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura "BFG: Bardzo fajny gigant" to jeden z filmów, który zostanie pokazany podczas "JETRO CINEMA SUMMER" - kina letniego, które już po raz czwarty będzie towarzyszyło mieszkańcom miasta w piątkowe wieczory. Projekcja już w piątek 10 maja o godz. 21 w miejskim amfiteatrze.

Łukowski Ośrodek Kultury, Kino Łuków i JETRO Karol Walo zapraszają na projekcję „BFG: Bardzo Fajny Gigant" - amerykańskiego filmu fantasy w reżyserii Stevena Spielberga, zrealizowanego w koprodukcji z Wielką Brytanią i Kanadą w 2016 roku. Scenariusz oparto na powieści „Wielkomilud" (The BFG) brytyjskiego pisarza Roalda Dahla.

Bardzo Fajny Gigant (BFG) para się chodzeniem po nocach od domu do domu i darowaniem dzieciom snów. Gdy którejś nocy przyłapuje go mała Sophie, zabiera ją ze sobą do kraju Gigantów, aby nie wygadała innym, co zobaczyła. Sophie zaprzyjaźnia się z BFG i stopniowo odkrywa tajniki jego fascynującej pracy, a także jego bolesne tajemnice.

Spotyka też inne olbrzymy, które okazują się wredne i niebezpieczne. Kiedy zaczynają one poważnie uprzykrzać życie Sophie i BFG, wychodzi na jaw, że są też poważnym zagrożeniem dla innych dzieci w całej Anglii. Wtedy dziewczynka opracowuje sprytny i odważny plan pokonania ich, który prowadzi ją i BFG do samego pałacu królowej Wielkiej Brytanii.

Projekcję w ramach JETRO CINEMA SUMMER zaplanowano w piątek 10 maja o godz. 21 w miejskim amfiteatrze. Ze względu na wieczorową porę organizatorzy zalecają zaopatrzenie się w ciepłe koce i termosy z gorącą herbatą. Wstęp wolny. W przypadku złej pogody ŁOK zastrzega sobie prawo do odwołania seansu.

Sponsorem tytularnym cyklu, tradycyjnie już, jest firma „JETRO” KAROL WALO. Partnerzy akcji: RUUKKI, PLANNJA, SIBA, VELUX, ISOVER.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE