Reklama

Spektakle edukacyjno-profilaktyczne w ŁOK

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Spektakle edukacyjno-profilaktyczne w ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Ponad 600 uczniów łukowskich szkół podstawowych obejrzało spektakle teatralne poświęcone problemom przemocy i uzależnienia od Internetu. Wydarzenie miało miejsce w środę 25 kwietnia.

W środę 25 kwietnia w Łukowskim Ośrodku Kultury przy wsparciu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie odbyły się bezpłatne spektakle edukacyjno-profilaktyczne: „Cybernetyczne sny" dla klas IV–VII Szkół Podstawowych oraz „Wyjście awaryjne" dla klas  gimnazjalnych. Spektakle te w wykonaniu Impresariatu Artystycznego „TEART” z Wieliczki zrealizowano w ramach programu „PROFILAKTYKA TAŃSZA  NIŻ LECZENIE”.

Spektakle miały na celu zwrócenie uwagi młodych ludzi na czyhające w sieci zagrożenia, takie jak kradzieże tożsamości, wyśmiewanie czy uzależnienie od Internetu. W drugim spektaklu przestrzegano przed przemocą, mogącą się uwidocznić w różnych środowiskach, takich jak dom, szkoła. Aktorzy w sceniczny sposób ukazali patologię grożącą młodemu człowiekowi, ale też uwrażliwiali na drugiego człowieka, uczyli jak nie poddawać się i gdzie w razie potrzeby szukać pomocy.

Poniżej galeria zdjęć dzięki uprzejmości ŁOK.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE