Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Spektakl "Żona do adopcji". Wygraj podwójną wejściówkę

kultura Komedia teatralna do zobaczenia już w piątek 18 września.

ŁP

Opublikowano: 16 września 2020 09:49 | Aktualizacja: 16 września 2020 10:19

Łukowski Ośrodek Kultury oraz Impresariat Artystyczny Stacja Art zapraszają na bardzo zabawną i zadziwiająco piękną komedię teatralną „Żona do adopcji”. Spektakl już w piątek 18 września o godz. 18. Mamy dla Was podwójną wejściówkę.


Konkurs potrwa do czwartku do godz. 12. Co trzeba zrobić. Wyślij do nas mejla i w trzech zdaniach uzasadnij za co kochasz swoją drugą połówkę. Liczy się kreatywność.

 

Piszcie na [email protected]

 

W mejlu prosimy o podanie numeru kantaktowego do wiadomości redakcji 

 


Żona do adopcji 

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem "normalności". Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć!

 

Reżyseria

Jakub Ehrlich

 

Scenografia 

Adam Grządziel

 

Muzyka

Szymon Suchoń

 

Kostiumy

Ewa Kowalewska

 

Występują

Olga Borys (lub) Patrycja Szczepanowska

Marek Pituch

Jakub Wons


 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.