Reklama

Sołeckie spotkanie Seniorów w Strzyżewie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Gminy Łuków

Sołeckie spotkanie Seniorów w Strzyżewie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W listopadzie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Seniora. Z tej okazji od kilku już lat na terenie gminy Łuków organizowane jest sołeckie spotkanie seniorów \"Seniorada\". Taka impreza miała również miejsce 19 listopada w Strzyżewie.

Tegoroczna \"\"Seniorada\" zorganizowana została w niedzielę 19 listopada w Strzyżewie. Imprezę otworzyła sołtys Barbara Kępka, a życzenia obecnym złożyły władze gminy. W części artystycznej wystąpiły zespoły \"Niezapominajki\", \"Zalesianki\" i \"Kumpele\", a także Jadwiga Stelmach wykonując starą, ludową piosenkę \"Czy wolno dziewczę kochać\". W trakcie imprezy dla seniorów odbył się także konkurs o tytuł „Seniora Gminy Łuków 2017”, w którym należało wykazać się wiedzą na temat praw i przywilejów seniorów. Zwycięzcą został Grzegorz Karwowski z Zalesia.

Sołeckie Spotkanie Seniorów zakończyła zabawa w rytmie przebojów z dawnych lat. Poczęstunek przygotowały panie z Rady Sołeckiej w Strzyżewie, część artystyczną zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie.

Źródło: Urząd Gminy Łuków

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE