Reklama

Siostry triumfują w Białymstoku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Siostry triumfują w Białymstoku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Marta i Julia Wardak reprezentujące Szkolne Studio Piosenki przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie triumfowały w międzynarodowym festiwalu piosenki w Białymstoku. Pokonały one blisko 1000 innych artystów!

Julia i Marta Wardak to wokalistki ze Szkolnego Studia Piosenki przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie. Dziewczynki rywalizowały niedawno w XXVIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Super Mikrofon Radia Jard” w Białymstoku, gdzie wywalczyły złotą oraz srebrną statuetkę. Muzyczne zmagania trwały od piątku do niedzieli 16-18 marca na scenie Klubu Rozrywki „Krąg”. Łącznie w konkursie startowało ponad 1000 osób - solistów, duetów, zespołów z Polski, Białorusi oraz Litwy.

Złota statuetka trafiła do Marty za wykonanie piosenki „Udało prawie się”, natomiast srebrna do rąk jej młodszej siostry – Julii. Obie dziewczynki otrzymały też nominację na zagraniczne festiwale w Bułgarii i we Włoszech.

Miłym akcentem na zakończenie Festiwalu był udział Michała Wiśniewskiego, założyciela zespołu „Ich Troje” i Agaty Buczkowskiej obecnej solistki tego zespołu. Artyści wręczali nagrody laureatom wszystkich kategorii i pozowali z nimi do zdjęć.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE