Reklama

Reklama

"Separacja?" do zobaczenia w ŁOK

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

"Separacja?" do zobaczenia w ŁOK - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na komediowy spektakl teatralny.

Reklama

Spektakl odbędzie się 11 października o godz. 18.00 w sali widowiskowej ŁOK. 

 

Wydarzenie to miało odbyć się 22 marca, z powodu epidemii zostało jednak zawieszone w czasie. Ci z Państwa, którzy wciąż mają marcowe bilety oczywiście zapraszamy prosto na salę widowiskową. Pozostałych zapraszamy serdecznie do nabywania biletów online lub w kasie Kina Łuków. 

 

"Separacja?" to farsa Mariusza Marczyka, której producentem jest Scena RODE Kraków - Tarnów, a reżyserem Przemysław Śliwa. Miasto jakich w Polsce wiele. Zwyczajny blok, zwyczajne M3, zwyczajna egzystencja. Ale małżeńska para nie jest zwyczajna, niesie przez życie ciężar znaczącej różnicy wieku. Co z tego wyniknie? Potężna dawka humoru! Maleńkie mieszkanko kryje w sobie wiele tajemnic, które przez niemal dwie godziny rozśmieszą widzów do łez.

W roli Joanny zobaczymy Monikę Chrzanowską, którą mogliśmy zobaczyć w popularnych serialach telewizyjnych takich jak: "Ojciec Mateusz", "M jak Miłość", "Na Wspólnej", a przede wszystkim "Klan", w którym jest już obecna od 8 lat.

 

W roli Patryka wystąpi Mariusz Marczyk - aktor, założyciel i dyrektor artystyczny Sceny RODE. Autor powieści, dramatów i książek poetyckich. Mariusz Marczyk jest też mistrzem żywego słowa - zdobywcą wielu nagród. Między innymi nagrody Grand Prix im. Mieczysława Kotlarczyka na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa w Poznaniu.

 

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE