Reklama

Satyryczne duety – recytuj z partnerem

Opublikowano:
Autor:

Satyryczne duety – recytuj z partnerem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Już wkrótce w Łukowskim Ośrodku Kultury odbędzie się pierwsze spotkanie z recytacją w duecie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 12 maja.

Na łamach naszego portalu informujemy Państwa o konkursach recytatorskich, z których reprezentanci powiatu łukowskiego wracają z nagrodami. Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w pierwszym tego typu konkursie.  

18 maja o godzinie 12.30 odbędzie się I Powiatowy Konkurs Recytatorski „Satyryczne duety – recytuj z partnerem”. Ci, którzy zechcą zmierzyć się z zadaniem, będą musieli zaprezentować jeden utwór wierszem lub prozą pisarzy, poetów i dramaturgów światowych prezentowany w języku polskim.  

Czas recytacji nie może przekroczyć 7 minut. Uczestnicy w duecie muszą reprezentować tę samą kategorię wiekową. Wszyscy zainteresowani startem w tym konkursie zobowiązani są dostarczyć karty zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 maja.

Regulamin i karta uczestnika dostępna jest na stronie:  http://www.lok.lukow.pl/index.php/354-satyryczne-duety-recytuj-z-partnerem . 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE