Reklama

Reklama

Ruszyły zapisy na warsztaty w ŁOK

Opublikowano: czw, 7 wrz 2017 08:30
Autor:

Ruszyły zapisy na warsztaty w ŁOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do nauki gry na instrumentach dętych oraz na zajęcia \'kultury żywego słowa\'.

Reklama

Mieszkańcy naszego miasta wielokrotnie mieli okazję słuchać występów w wykonaniu orkiestry dętej. Jej kapelmistrz – Tadeusz Bochman – zaprasza dzieci i młodzież, które chcą nauczyć się gry na instrumentach dętych na bezpłatne zajęcia. W ramach lekcji uczeń otrzymuje instrument i potrzebne do nauki materiały. Nagrodą dla pilnych uczniów będą występy z orkiestrą działającą w ramach Towarzystwa Muzycznego im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie. Chętni proszeni są o kontakt z kapelmistrzem osobiście w Łukowskim Ośrodku Kultury lub telefoniczny pod numerem 512 326 904.

      

Na miłośników słowa mówionego czeka natomiast Sławomir Żyłka, który zaprasza na warsztaty recytatorskie. Na zajęciach z kultury żywego słowa uczniowie będą wykonywali ćwiczenia artykulacyjne i dykcyjne, a później dobiorą teksty, które zaprezentują podczas konkursów recytatorskich. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję współtworzenia Teatru Poezji ŁOK. Uczestnicy zajęć, podczas indywidualnych treningów, będą poznawać tajniki świadomego używania środków wyrazu artystycznego, uczyć się techniki mowy i emisji głosu, poznawać ćwiczenia oddechowe oraz zaznajamiać się z zasadami doboru i opracowania tekstów. Młodzi deklamatorzy pod kierunkiem Sławomira Żyłki z powodzeniem biorą udział w regionalnych i wojewódzkich konkursach recytatorskich, zajmując na nich czołowe miejsca. Zapisy w trakcie zajęć w ŁOK we wtorki w godz. 15.30-21.00 i w czwartki w godz. 17.30-21.00.  UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.