Reklama

Rozśpiewany Wawer z łukowianami na podium

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Rozśpiewany Wawer z łukowianami na podium - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Młodzi wokaliści z naszego miasta wzięli udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej \'Rozśpiewany Wawer\'. Spośród 282 śpiewających uczestników konkursu jury postanowiło nagrodzić m.in. łukowian.

Przesłuchania w ramach XXI Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” odbywały się od 1 do 3 kwietnia. Jury przesłuchało 282 solistów i 39 zespołów.  

Nasze miasto i Fabrykę Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury reprezentowali: w kategorii 6-7 lat: Zofia Szczuchniak, kategorii 8-10 lat: Emilia Szcześniak, Zuzanna Bochman, Karolina Jastrzębska oraz Zespół Fabryki Piosenki ŁOK w składzie: Marta Wardak, Mikołaj Gajowy, Maja Misiak i Weronika Wierzchowska. W kategorii 11-13 lat przed jury zaśpiewali: Julia Stolarczyk oraz Kuba Jastrzębski, w kategorii 14-16 lat: Marta Skurka, Anastazja Klimiuk oraz Sylwia Purzycka, a w kategorii 17-20 lat: Łukasz Bojaczuk.

Łukowski Ośrodek Kultury podzielił się z nami informacją o osiągniętych sukcesach. I miejsce w kategorii wiekowej 17-20 lat zajął Łukasz Bojaczuk reprezentujący Łukowski Ośrodek Kultury. Wyróżnienia otrzymali: w kategorii wiekowej 6-7 lat: Zofia Szczuchniak reprezentująca Łukowski Ośrodek Kultury, w kategorii wiekowej 8-10 lat: Emilia Szcześniak reprezentująca Łukowski Ośrodek Kultury oraz w tej samej kategorii wiekowej zespoły: „Zespół Fabryki Piosenki ŁOK\" w składzie: Marta Wardak, Mikołaj Gajowy, Maja Misiak i Weronika Wierzchowska. Ponadto I miejsce w kategorii wiekowej 8-10 lat zajął Mikołaj Gajowy z Łukowskiego Ośrodka Kultury a reprezentujący na Przeglądzie Szkołę Podstawową nr 1 w Łukowie, a Gabrysia Łukasik z Łukowskiego Ośrodka Kultury a reprezentująca na Przeglądzie Szkołę Podstawową nr 1 w Łukowie otrzymała wyróżnienie w kategorii wiekowej 8-10 lat.  

Organizator konkursu przyznał dodatkową nagrodę – udział w warsztatach wokalno – aktorskich. Otrzymał ją Łukasz Bojaczuk. Warsztaty, koncert laureatów i gala wręczenia nagród odbędzie się 22 kwietnia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE