Reklama

Recytatorzy nagrodzeni

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Recytatorzy nagrodzeni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Recytatorzy ŁOK odnieśli kolejne sukcesy. Tym razem reprezentowali Łuków na konkursie recytatorskim w Woli Osowińskiej.

W sobotę 23 marca w Woli Osowińskiej (powiat radzyński) odbyły się eliminacje XX Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego. W zmaganiach ze słowem wzięło udział ponad 150 recytatorów reprezentujących wszystkie grupy wiekowe – recytowały dzieci, młodzież i nieliczni dorośli.

Łukowski Ośrodek Kultury reprezentowało na tym wydarzeniu siedmioro recytatorów. Sukces odniosła Julia Drozd z klasy IV, której przyznano II miejsce i Maciej Radomyski z klasy V, który otrzymał pierwsze miejsce w tej kategorii. Reprezentant ŁOK zdobył też nominację do 38. Małego Konkursu Recytatorskiego i wziął udział w Jubileuszowym Koncercie Laureatów.

Natomiast Julia Semczuk będąca uczestniczką zajęć recytatorskich w Łukowskim Ośrodku Kultury tym razem reprezentowała Szkołę nr 5 w Łukowie i zajęła pierwsze miejsce w kategorii klas VII, VIII i gimnazjum.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE